Gdzie wykonać przedłużanie włosów w Bielsku-Białej

Opublikowano: 11 miesięcy 2 tygodnie temu Autor: Robert Górecki

Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że doczepki nie są widoczne, a włosy prezentują się niezwykle naturalnie.

Gdzie wykonać przedłużanie włosów w Bielsku-Białej

[Artykuł sponsorowany]

Dlatego kobiety, które chcą pochwalić się długimi i gęstymi włosami, szukają pomocy właśnie w salonach fryzjerskich. Gdzie takie usługi wykonać w Bielsku-Białej i jak później dbać o takie przedłużane włosy?


Dobór odpowiednich włosów to podstawa


Sukces wizualizacyjny przedłużanych włosów zależy od wielu czynników. Między innymi od doboru metody doczepiania kosmyków, zdolności fryzjerskich, ale również od doboru włosów, ponieważ doczepki nie powinny się odróżniać od naturalnych kosmyków. Z tego względu na przedłużanie włosów warto się zdecydować w salonie, który w ramach całego zabiegu zapewnia też profesjonalne konsultacje, a doczepki wykonuje z naturalnych pukli. Dzięki temu włosy nie różnią się od siebie i zapewniają wyjątkowy efekt na wiele tygodni. Konsultacja powinna dotyczyć również samej metody doczepiania, zwłaszcza w przypadku włosów bardzo cienkich, delikatnych i ze skłonnościami do wypadania. To jest w pełni zrozumiałe w profesjonalnym studio fryzjerskim, w którym rozmowa zaczyna się właśnie od doboru metody do rodzaju włosów.


Naturalne czy sztuczne włosy - którymi przedłużać włosy?


Salony fryzjerskie stosują dwa rodzaje włosów - naturalne i sztuczne. Naturalne włosy ładniej prezentują się i sprytnie kamuflują efekt doczepienia. Z kolei sztuczne są tańsze w użyciu i tym samym zapewniają niższą cenę całego zabiegu. Trzeba jednak mieć świadomość, że choć doczepiane włosy można ściągnąć, to koszt usługi nawet przy sztucznych dopinkach nie jest niski. Dlatego salony fryzjerskie bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu, często od razu doradzają wybór naturalnych włosów, bo wiedzą, że same klientki też częściej są bardziej usatysfakcjonowane takim rezultatem. Niemniej w trakcie konsultacji fryzjerka powinna zaprezentować doczepiane włosy i wyjaśnić poszczególne różnice.


Gdzie bezpiecznie przedłużać włosy w Bielsku-Białej?


Wiele kobiet z pewnością chętnie zapewniłoby sobie właśnie taki oszałamiający efekt długich i gęstych włosów w tak krótkim czasie, ale obawia się, że przedłużanie włosów zniszczy naturalne włosy, a nawet przyczyni się do ich nadmiernego wypadania. Te obawy wcale nie są takie bezpodstawne, ponieważ źle dobrana metoda albo przeprowadzana przez niedoświadczoną osobę, rzeczywiście może negatywnie odbić się na późniejszym wyglądzie naturalnych pukli. Dlatego trzeba szukać specjalistów z prawdziwego zdarzenia.

W Bielsku-Białej panie będą pod dobrą opieką np. w salonie Tagomago Hair. To salon, który specjalizuje się w przedłużaniu włosów i zapewnia rewelacyjne rezultaty przy użyciu keratyny włoskiej, kerawax i BIO TAŚMY. Doczepione włosy są wręcz niedostrzegalne dla ludzkiego oka, a mimo to zapewniają mocny chwyt, który przetrzyma wiele tygodni. Włosy można czesać, myć i mieć pewność, że nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych doczepione kosmyki pozostaną na swoim miejscu. Warto, więc umówić się na konsultację i przy okazji zobaczyć w galerii, jak prezentują się włosy, doczepiane przez ekspertki z Tagomagohair.pl.


Jak dbać o przedłużane włosy?


Fryzjerki, ale i panie, które choć raz korzystały z takiego zabiegu, zapewniają, że rewelacyjne efekty doczepionych włosów utrzymują się od 8 do 16 tygodni. Po tym czasie zalecana jest korekta albo ściągnięcie pasm. To jednak, jak długo rzeczywiście włosy będą cieszyć nienagannym wyglądem, zależy też od samej pielęgnacji. Dlatego warto pamiętać o kilku zasadach.

Po pierwsze właściwe rozczesywanie. Do przedłużanych włosów nie nada się tradycyjna szczotka czy grzebień o wąskim rozstawie zębów. Dlatego warto zdać się na porady fryzjerki, która doradzi, jakie wyposażenie powinno znaleźć się w łazience. Włosy trzeba chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, szczególnie podczas snu. Dlatego koniecznie trzeba kosmyki związywać w luźny warkocz lub kucyk. Na koniec należy pamiętać, by w codziennej pielęgnacji stosować olejki i odżywki do włosów wrażliwych oraz by umytych włosów nie pocierać zbyt mocno ręcznikiem.