Robertofiara.pl odszkodowania

Robertofiara.pl odszkodowania

Dodano: 7 lat 8 miesięcy temu
Adwokat Robert Ofiara jako jeden z nielicznych prawników jest często proszony przez media o wypowiedzi eksperckie z zakresu odszkodowań. Prowadzi on swoją kancelarię adwokacką już od 2008 roku i jest ona wyspecjalizowana zarówno w samych sprawach cywilnych o odszkodowania, jak i rodzinnych, karnych i z zakresu roszczeń kredytowych.

Zespół Prawników kancelarii adwokata Roberta Ofiara obsługuje klientów z zakresu odszkodowań w sprawach o: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za rury i słupy na posesji, odszkodowanie za wywłaszczenie, odszkodowanie za szkody majątkowe i inne odszkodowania powypadkowe. Kancelaria Adwokacka mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy.

Prawnicy organizują spotkania z klientami zarówno w siedzibie, jak i w miejscu dogodnym dla klienta, jeśli z uwagi na zły stan zdrowia ma on ograniczone możliwości przemieszczania się. Oprócz odszkodowań, zespół tej [b]kancelarii adwokackiej zajmuje się uzyskiwaniem zadośćuczynienia, np. z tytułu śmierci. Klienci tej kancelarii adwokackiej mają możliwość wsparcia w zakresie: analizy sprawy, doradztwa strategii w sprawie, przygotowywania pism, negocjacji z ubezpieczycielami oraz reprezentowania przed sądami.