Igopol - garaże blaszane

Igopol - garaże blaszane

Dodano: 7 lat 4 miesiące temu
Firma Igopol oferuje doskonałej jakości konstrukcje stalowe w którym prym widzie garaż blaszany. Jest to nasz najpopularniejszy produkt i najczęściej wybierany. Jako producent garaży blaszanych na rynku Polskim działamy od kilku lat, mamy duży bagaż doświadczeń i wykorzystujemy to do produkcji oraz montażu jak najlepszych garaży. Myślisz, że na garaże blaszane potrzebujesz pozwolenia? Mylisz się ponieważ na garaże blaszane pozwolenie na budowę nie jest wymagane.

Co wyróżnia naszą firmę? To, że dostarczymy i zamontuje u Ciebie garaż zupełnie za darmo. Jako sprzedawca i producent garaży blaszanych, blaszaków oraz wiat blaszanych oferujemy naszym klientom najniższe ceny przy zachowaniu doskonałej jakości stali oraz pokrycia - blachy. Nasza blacha jest grubsza niż ta od konkurencji a dodatkowo posiadamy solidniejszą konstrukcję stalową. Oferujemy dobre promocje na garaże blaszane.

Jeśli marzysz o dużym garażu w połączeniu z otwartą wiatą zadaszoną świetnym rozwiązaniem będzie zakup wiaty blaszane. Do Wiaty blaszanej możemy wybrać czy brama ma być otwierana na bok czy może brama ma się uchylać, dodatkowo istnieje możliwość zamontowania okna, drzwi w dowolnym miejscu. Wiatę można zamówić na naszej stronie na dowolny wymiar. Blaszaki to standardowe garaże blaszane, które są pokryte blachą ocynkową w kolorze srebrnym lśniącym. Blaszaki wyróżnia niska cena, dużo niższa nic w przypadku garaży pokrytym blachą akrylową. Poniżej przedstawiamy zakres usług firmy IGOPOL:
wiaty blaszane, blaszaki, garaż blaszany, kojce dla psów, hale blaszane, garaże blaszane.
Region Małopolskie

Komentarze