Filtry-do-wody.info - informacje
Filtry-do-wody.info - informacje
Facebook

Ocena: 3.7/10 (19 głosów)

Wychodzimy naprzeciw wszystkim zainteresowanym tematyką filtracji wody w domach jednorodzinnych oraz przemyśle. Serwis nasz prowadzony jest przez ekspertów branży uzdatniania wody. Nie prowadzimy na jego łamach sprzedaży żadnych urządzeń filtracyjnych, wkładów, czy też części zamiennych. Nie oferujemy także usługi badania wody oraz innych czynności związanych z inżynierią uzdatniania wody. To czysto ekspercki serwis, z którego można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy z branży. Jeśli w naszym serwisie internetowym nie znajdziesz odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie dotyczące filtracji wody, skorzystaj z możliwości kontaktu z naszymi ekspertami.

Na stronach naszego serwisu będącego swoistym kompendium znajdziesz podział filtrów do wody, a także wkładów filtracyjnych. Dowiesz się na czym polega ultrafiltracja i czym różni się od popularnej odwróconej osmozy. Przeczytasz też w jaki sposób zmiękczać wodę. Kiedy woda uważana jest za twardą, a kiedy mowa o wodzie miękkiej? Jak sprawdzić twardość wody i czy takie badanie jest kosztowne? Co w przypadku, gdy okaże się, że nasza woda jest bardzo twarda? Dla osób mieszkających w domu jednorodzinnym wyjście jest dość proste i ogranicza się do dwóch wyrazów, mających postać zmiękczacz wody, ale co robić, gdy mieszka się w bloku?

Czy w przypadku mieszkania w domu jednorodzinnym z ujęciem wody ze studni głębinowej centralny, kompaktowy zmiękczacz wody, taki jak Denver lub WaterMark zagwarantują czystą, wolną od bakterii wodę? To wszystko zależy od składu wody ze studni głębinowej. Może się bowiem okazać, iż niezbędny jest odżelaziacz lub odmanganiacz, a w dodatku szereg innych urządzeń, choćby takich jak bakteriobójcza lampa UV. Ile kosztuje taka lampa, jaki model wybrać i czym się kierować, by na własną stację uzdatniania wody nie wydać fortuny? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym internetowym kompendium wiedzy o uzdatnianiu wody.

Data dodania: 07.07.2014

Reklamuj stronę www.filtry-do-wody.info:

Filtry-do-wody.info - informacje
Komentarze o firmie:
Nick:
Komentarz:
CAPTCHA Image
 • Marcin Kominiak » napisał/a:
  Piątek, 31 października 2014r. - (raport)

  Serwis ekspercki o uzdatnianiu wody i urządzeniach do tego służących. W końcu jakieś kompendium wiedzy, a nie strona sprzedażowa. Dzięki tej stronie wiem jakie filtry do wody powinienem mieć w domu.

Zobacz podobne firmy w tej kategorii:
 • Data dodania: 07.07.2014
  Zmiekczacze.weebly.com - jaki kupić

  Zmiekczacze.weebly.com - jaki kupić »

  Strona dla wszystkich, którym doskwiera problem twardej wody. Dzięki tej stronie dowiesz się jak zbadać twardość wody i czy można ufać tanim testerom twardości wody w formie papierka. Ile powinien kosztować porządny tester twardości wody i czy lepiej go nabyć, czy też wysłać próbkę wody do profesjonalnej, pełnej analiz...

 • Data dodania: 12.01.2015
  Klarsan.pl - demineralizacja wody

  Klarsan.pl - demineralizacja wody »

  Świadczymy usługi na terenie całej Polski i jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalnie wykonana demineralizacja wody. Oczywiście to nie jedyna usługa przez nas wykonywana. Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, jednak jak już wspomniano, jesteśmy gotowi do współpracy oraz działania na terenie całego ...

 • Data dodania: 05.04.2016
  Klarsan.eu

  Klarsan.eu »

  Cztery kroki do uzyskania optymalnie czystej wody to: badanie wody w profesjonalnych laboratoriach, oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, montaż urządzeń uzdatniających wodę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Propozycje rozwiązań uzdatniania wody sporządzamy w oparciu nie tylko o samą anal...

 • Data dodania: 07.11.2017
  Aquamelior.pl - dzbanki filtrujące

  Aquamelior.pl - dzbanki filtrujące »

  Choć woda, która dociera do naszych domów jest dobrej jakości to często ulega wtórnemu zanieczyszczeniu. Wszystko zależy od stanu sieci dystrybucyjnej jaką woda do nas płynie. I tu niestety pojawiają się podwyższone stężenia metali i innych zbędnych elementów. Dlatego warto wodę filtrować. Wpływa to korzystnie na jej s...

 • Dodaj Firmę - katalog stron firmowych

  Witamy w Katalogu Firm dodaj-firme.com.pl. Serdecznie zapraszamy do dodawania Swoich stron firmowych do Naszej branżowej bazy stron - Polskie firmy w Internecie.
 • Statystyki katalogu:

  Obecnie w naszej bazie Firm znajduje się 23705 stron, posegregowanych w 24 kategoriach oraz 460 podkategoriach tematycznych. Gości na stronie: 73. Na rozpatrzenie oczekuje 4 stron.
 • TOP4 stron:

  - Emergency Power - obsługa inwestycji
  - Dodaj-strone.com.pl katalog stron
  - Front Media
  - Winyle Online